Trendy w ogrodzie: jak zaaranżować taras?

Nieodłączną częścią nowo powstałych domów są piękne tarasy, które latem stają się centrum życia rodzinnego i towarzyskiego domowników. Inspiracji do stworzenia oryginalnego, stylowego tarasu poszukaliśmy w katalogu marki Garden Space. Zatem jak zaaranżować taras w nowoczesnym stylu? Sprawdź!

MASCA, czyli jak zaaranżować taras inspirowany salonem

W nowoczesnych ogrodach próżno szukać prowizorycznych rozwiązań. Starannie urządzone tarasy stają się strefą płynnie łączącą świat natury z eleganckimi wnętrzami. Meble, kolory i materiały w obu obszarach są spójne. Zastanawiasz się, jak zaaranżować taras, który będzie pełnił funkcję dodatkowego pokoju? Odpowiedź znajdziesz w katalogu marki Zumm! Wszystkim estetom szukającym wyjątkowych  mebli z pewnością przypadną do gustu narożniki modułowe z serii MASCA. Oryginalne meble łączą w sobie maksymalny komfort użytkowania z finezyjnym, awangardowym wzornictwem. Minimalistyczne, utrzymane w ciemnych, stonowanych barwach meble wypoczynkowe harmonijnie wpiszą się w przestrzeń zaprojektowaną w myśl najświeższych standardów architektonicznych.

meble-ogrodowe-masca

PERARA – taras funkcjonalny w każdą pogodę

Chcesz stworzyć taras, z którego będziesz mógł korzystać od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni? Przed  niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi ochroni Cię PERARA – innowacyjna pergola skrojona na miarę nowoczesnego tarasu. Całoroczna konstrukcja wyposażona jest w regulowany dach z lameli. Dostępna jest w wielu wariantach różniących się od siebie wymiarami i kolorem.

zadaszenie-tarasowe-perara

Stylowe dodatki – stwórz nastrój!

Ostatnim, ale jakże ważnym etapem tworzenia pięknego tarasu jest skompletowanie dodatków. Twojej uwadze szczególnie polecamy lampiony wyplatane z naturalnego rattanu, ekologiczne lampy solarne, donice z betonu oraz paleniska gazowe.

 

palenisko-gazowe