Technorattan – stylowe i solidne wyposażenie do ogrodu

Meble z technorattanu od kilku sezonów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników wylegiwania się  w zaciszu swojego ogrodu. Czym plecione z syntetycznego materiału kanapy, stoliki, krzesła i huśtawki zaskarbiły sobie tak wielką sympatię? Sprawdź, dlaczego warto wymienić standardowy zestaw na komplet technorattanowych mebli ogrodowych!

Przede wszystkim: jakość

Syntetyczny rattan, w odróżnieniu od swojego naturalnego pierwowzoru, wykazuje nieprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe. Produkowany fabrycznie rattan nie niszczeje pod wpływem ekspozycji na promieniowanie UV, wodę, wysoką i niską temperaturę. Co więcej, meble mogą spędzić na zewnątrz całą zimę. Nie wymagają czasochłonnej impregnacji ani stosowania zabezpieczeń poza sezonem. Ich pielęgnacja ogranicza się do przecierania ich powierzchni wilgotną ściereczką. Technorattanowe meble są zaskakująco lekkie, co ułatwia ich transport i przesuwanie po tarasie.

Estetyka

Stylowe meble technorattanowe idealnie wpisują się w klimat starannie urządzonych, modnych przestrzeni. Meble dobrych marek łączą w sobie ciepłe wykończenie idealnie pasujące do zielonego otoczenia z minimalistyczną, szykowną formą. Wśród wielu dostępnych mebli z technorattanu znajdziesz zarówno klasyczne stoły i krzesła, jak i niebanalne, dekoracyjne huśtawki w formie otulających kokonów i luksusowe kanapy.

Meble przyjazne Matce Naturze

Kupując komplet technorattanowy, wyświadczasz małą przysługę planecie. Podczas produkcji, a następnie użytkowania wyrobów z syntetycznego tworzywa, nie wydzielają się żadne szkodliwe dla planety związki. Po wielu latach nadgryzione zębem czasu krzesła czy stoliki mogą zostać poddane recyklingowi.