Stwórz atrakcyjny i piękny ogród!

Starannie zaaranżowany taras jest piękną ozdobą każdego domu. To właśnie zewnętrzna strefa staje się latem centrum rodzinnych spotkań i samotnego odpoczynku oraz miejscem obcowania z naturą. Z myślą o wszystkich osobach stojących przed wyzwaniem urządzenia swojego ogrodu przygotowaliśmy listę najciekawszych produktów dostępnych w salonach Garden Space. Których z nich nie może zabraknąć na Twojej posesji? Sprawdź!

Meble MILANO

Narożnik  modułowy z linii MILANO przekształci zwyczajny taras w luksusowy salon na świeżym powietrzu. Głównym budulcem kanapy jest technorattan – syntetyczne tworzywo o ciepłym, naturalnym wykończeniu. Technorattanową konstrukcję uzupełniają miękkie, sprężyste poduszki rozpieszczające wszystkie mięśnie. Elementy tapicerowane pokryte są poszwami z poliestru impregnowanego teflonem.

Meble MILANO cenione są za swoją uniwersalność. Kupując narożnik, zyskujesz wyposażenie, które możesz dostosowywać do chwilowych potrzeb i nastroju. Swoją wielozadaniowość komplety MILANO zawdzięczają nowoczesnej, modułowej konstrukcji.

 meble-ogrodowe-milano-ii

Pergola PERARA

Metalowa pergola PERARA skutecznie osłoni Ciebie i Twoich bliskich odpoczywających w ogrodzie przed opadami i palącym słońcem. Podstawą stylowej, minimalistycznej konstrukcji są profile z mocnego aluminium malowanego proszkowo. Dyskretnie przymocowane do podłoża nogi są oparciem dla zadaszenia z lameli, czyli obrotowych listew. Zastosowany mechanizm działa jak żaluzje. Za pomocą prostego, manualnego systemu możesz zmieniać kąt ich nachylenia, kontrolując tym samym ilość światła docierającego na taras.

zadaszenie-tarasowe-perara-

Promiennik podczerwieni

Doskonałym kompanem dla PERARY będzie jeden z promienników podczerwieni skonstruowanych przez technologów współtworzących markę Vulkan. Imponujące, nowoczesne urządzenia emitują przyjemne ciepło ogrzewające powietrze i przedmioty.

zadaszenie-tarasowe-perara