Pokrowce na meble ogrodowe – jakie wybrać?

Wyposażenie ogrodowe nieustannie ma kontakt z czynnikami, które mogą osłabiać jego strukturę. Szczególnie niekorzystny wpływ na kondycję mebli mają intensywne opady deszczu, śnieg i mróz. Prostym, a zarazem skutecznym sposobem na przedłużenie żywotności ulubionego kompletu jest zabezpieczanie go pokrowcem w okresie jesienno-zimowym i podczas załamania pogody. Jaki pokrowiec na meble najlepiej spełni swoją rolę?

Solidna ochrona

Podczas kupna pokrowca, lepiej nie zdawaj się na przypadek. Większość modeli dostępnych w marketach ma w swoim składzie winyl, który miał zwiększyć wytrzymałość tkaniny. Okazuje się, że tego typu pokrowce pod wpływem mrozu sztywnieją, a następnie pękają, przestając spełniać swoją funkcję. Praktyczną alternatywą dla niedoskonałych osłon są modele marki Aero Cover. Holenderski producent proponuje pokrowce wykonane z poliestru typu RIP-STOP oraz membrany. Nowoczesna tkanina jest nieprzemakalna i zachowuje swoją miękką strukturę niezależnie od warunków atmosferycznych. Co ważne, „oddychająca” membrana zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i zapobiega wystąpieniu kondensacji. W efekcie pod meblami nie rozwijają się szkodliwe bakterie, pleśń i grzyby.

pokrowiec-na-krzeslo-ogrodowe pokrowiec-ogrodowy

Pokrowiec skrojony na miarę Twoich mebli

Szukasz pokrowca na leżak ogrodowy? A może chcesz zabezpieczyć duże narożnik? Wśród produktów oferowanych przez markę AeroCover znajdziesz model idealnie dopasowany do Twoich mebli. Producent oferuje szeroki wybór pokrowców w różnorodnych kształtach, również tych nietypowych. Do każdego z nich dołączona jest torba ułatwiająca przechowywanie nieużywanej osłony.

pokrowiec-na-meble-ogrodowe pokrowiec-na-meble-ogrodowe