Ogródek w centrum miasta, czyli urządzamy mały balkon

Czy może być lepszy sposób na spędzenie wakacyjnego, ciepłego popołudnia niż relaks w ogrodzie? Niestety, nie każdy z nas może cieszyć się urokami lata na własnym tarasie. Czy mieszkańcy bloków i dużych miast muszą szukać kontaktu z naturą za miastem? Niekoniecznie! Nawet mały balkon może stać się godnym zastępcą ogrodu. Jakie meble i dodatki idealnie sprawdzą się na mocno okrojonej powierzchni? Sprawdź!

KOKON – chwila tylko dla Ciebie

Wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca dla wieloelementowego kompletu mebli, doskonale sprawdzi się KOKON – designerska, jednoosobowa huśtawka. KOKON może być montowany na dwa sposoby – bezpośrednio na haku przymocowanym do zadaszenia lub na stabilnym, metalowym stelażu (na małej powierzchni zdecydowanie lepiej sprawdzi się pierwszy wariant).  Głęboki, zabudowany fotel wypełniony miękką poduszką zapewni Ci błogie warunki do kojącego relaksu. KOKON dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: białym, szarym oraz brązowym. W każdej wersji prezentuje się doskonale!

hustawka-ogrodowa-kokon

AVEIRO – śniadanie z widokiem

Kochasz pić poranną kawę, delektując się widokiem miasta budzącego się do życia? W takim razie na Twoim balkonie nie może zabraknąć mebli AVEIRO. Technorattanowy komplet kawowy składa się z trzech elementów: stolika z kwadratowym blatem oraz dwóch krzeseł. Ze względu na swoją zgrabną, lekką formę, AVEIRO mile widziany jest nawet na bardzo małym balkonie. Co ważne, meble z technorattanu są odporne na zmienne warunki pogodowe, więc mogą przezimować bezpośrednio na balkonie przykryte jedynie lekkim pokrowcem.

meble-balkonowe-aveiro

Dodatki

Czym byłby balkon, Twój mały, prywatny ogródek, bez kwiatów? Piękną oprawą dla kwitnących, bujnych okazów będą stylowe donice z technorattanu. Całości subtelnie dopełnią  lampki solarne oraz lampiony z naturalnego rattanu.

lampa-solarna-kate