Najmodniejsze meble ogrodowe – co w trawie piszczy?

Mimo tego, że do lata zostało jeszcze trochę czasu, znaczna część szczęśliwców posiadających swoje ogrody właśnie teraz rozgląda się za nowym kompletem. I trudno się dziwić: posezonowe obniżki stwarzają doskonałą okazję, aby wreszcie kupić wymarzoną sofę czy huśtawkę bez nadmiernego obciążania domowego budżetu. Z myślą o wszystkich osobach pragnących powitać przyszłoroczne lato z przytupem przygotowaliśmy kilka najciekawszych propozycji  z kolekcji czołowych marek wyposażenia outdoorowego. Sprawdź, jakie meble będą na czasie i znajdź wariant dla siebie!

Luksusowa sofa MASCA

meble-ogrodowe-masca meble-ogrodowe-masca

Kanapa w ogrodzie? Dlaczego nie! Designerzy projektujący modne meble do użytku zewnętrznego już dawno nie ograniczają się do tworzenia krzeseł, stolików i leżaków. W modnych ogrodach szczególne miejsce zajmują luksusowe narożniki, stylowe sofy i miękkie, głębokie fotele. Kwintesencją najświeższych trendów jest kanapa MASCA. Meble wypoczynkowe marki Zumm składają się z mobilnych elementów, które możesz zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Kilka szybkich ruchów wystarczy, aby rozłożysty narożnik zmienić w komfortową leżankę dla dwojga. Dekoracyjne, wygodne i funkcjonalne… Czy można wyobrazić sobie lepsze wyposażenie do dopracowanego ogrodu?

Designerski KOKON

fotel-wiszacy-kokon fotel-wiszacy-kokon fotel-wiszacy-kokon fotel-wiszacy-kokon

Huśtawki w formie bujanych  ławek odchodzą do lamusa! Ich miejsce na tarasach urządzonych ze smakiem zajmują podwieszane, jednoosobowe huśtawki, takie jak KOKON prezentowany w katalogu Oltre. Niebanalny mebel będzie pełnił w ogrodzie dwie funkcje: wygodnego wyposażenia umilającego letnie popołudnia oraz wysmakowanej dekoracji podkreślającej nowoczesny charakter aranżacji. Zabudowany, wyplatany z technorattanu KOKON może być podwieszony na haku przymocowanym do zadaszenia/gałęzi drzewa lub umieszczony na stelażu.