MILANO – uniwersalne meble do luksusowego ogrodu

Ogrody otaczające nowo powstałe domy zachwycają swoją dopieszczoną formą. Starannie wypielęgnowane rabaty, równo przycięty trawnik, nastrojowe oświetlenie, subtelne dekoracje i wygodne meble sprzyjają wartościowemu odpoczynkowi. W klimat nowoczesnych aranżacji idealnie wpisują się meble MILANO zaprojektowane przez designerów współtworzących markę Oltre. Poznaj bliżej komplety wypoczynkowe MILANO i przekonaj się, jak wielki potencjał w nich tkwi!

Meble na każdą okazję

Kupując meble MILANO, zyskujesz wielozadaniowe wyposażenie na każdą okazję. Jak to możliwe? Swoją uniwersalność meble z logo Oltre zawdzięczają przemyślanej konstrukcji. Każda kanapa składa się z modułowych elementów, które możesz zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach, tworząc mebel dostosowany do chwilowych potrzeb i nastroju. Kilka szybkich ruchów wystarczy, żeby rozłożysty narożnik zmienić w zgrabną leżankę dla dwóch osób. Poszczególne moduły są lekkie, a sposób ich montażu intuicyjny, więc zabawa formą mebla jest przyjemna i prosta.

Meble MILANO najlepiej sprawdzają się na dużych tarasach i otwartych przestrzeniach. Możesz wybierać spośród modeli o zróżnicowanej wielkości (ilości i rodzajów modułów) oraz kolorystyce. Do każdego narożnika dołączony jest niski stolik kawowy z blatem wzmacnianym szkłem hartowanym.

Kanapa w ogrodzie – funkcjonalna czy niepraktyczna?

Obawiasz się, że nowa kanapa straci swój blask po pierwszym załamaniu pogody? Spieszymy wyprowadzić Cię z błędu! Do produkcji kanap MILANO wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości materiały o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne – technorattan, pianka tapicerska o wysokiej gęstości i poliester impregnowany teflonem. Możesz mieć pewność, że opady, niska temperatura i zanieczyszczenia nie wpłyną negatywnie na nowe wyposażenie.