Metalowa altana ogrodowa MARANZA – uniezależnij się od pogody!

Ważnym elementem ogrodowej aranżacji są dodatki i sprzęt chroniący przed nadmiarem słońca i opadami. W nowoczesnych ogrodach miejsce standardowych parasoli, markiz i pergoli z drewna zajmują altany wykonane w całości z metalu. Wszystkim osobom szukającym pewnego sposobu na zapewnienie sobie, domownikom i gościom optymalnych warunków do relaksu na zewnątrz w każdą pogodę prezentujemy MARANZĘ – innowacyjną altanę o ogromnych możliwościach.

Rozwiązania skrojone na miarę nowoczesnego ogrodu

Pergola z linii MARANZA jest całorocznym wyposażeniem montowanym przyściennie lub wolnostojąco. Podstawą konstrukcji są mocne profile dyskretnie, ale jednocześnie trwale przymocowane do podłoża. Wytrzymała konstrukcja zachowuje stabilność nawet podczas bardzo wietrznej pogody, nie wymaga impregnacji, odświeżania koloru ani zabezpieczania w okresie jesienno-zimowym. Stelaż jest oparciem dla najważniejszej części – regulowanego dachu. Zadaszenie wykonane jest z lameli, czyli płaskich, obrotowych listew. Zastosowany mechanizm możemy porównać do żaluzji. Za pomocą niezawodnego, manualnego systemu możesz płynnie zmieniać kąt nachylenia listew, kontrolując ilość światła słonecznego docierającego pod zadaszenie. Ułożone płasko lamele tworzą nieprzemakalną strukturę o wysokiej odporności na obciążenia (na przykład zalegający śnieg). Woda odprowadzana jest niewidocznym systemem.  MARANZA dostępna jest w wielu wariantach różniących się wymiarami i kolorem (możesz kupić model biały albo antracytowy).

Dodatki dla większej funkcjonalności

MARANZA będzie jeszcze bardziej funkcjonalna, kiedy wzbogacisz ją o dodatkowe komponenty w postaci rolowanych przesłon z mocnej tkaniny technicznej albo nieregulowanych lameli. Umieszczone na dowolnych ścianach dodatki zwiększą prywatność osób odpoczywających na tarasie i będą dodatkową barierą dla wiatru.