Meble z technorattanu – efektowne i trwałe wyposażenie na lata

Meble ogrodowe są niezbędnym elementem przydomowej strefy. To właśnie one sprawiają, że otoczenie domu pięknie się prezentuje i zapewnia domownikom i gościom optymalne warunki do wypoczynku. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz szeroki wybór mebli wykonanych z materiałów o zróżnicowanych właściwościach. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej modelom z technorattanu. Dlaczego warto zwrócić na nie szczególną uwagę? Sprawdź!

Subtelny design, solidne wykonanie

Komplet z syntetycznej plecionki będzie w nienagannym stanie służył w ogrodzie przez wiele lat. Produkowany fabrycznie rattan cechuje się nieprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, promieniowanie UV, mróz, wysoka temperatura. Możesz zapomnieć o czasochłonnej impregnacji – jedyne, co należy zrobić, aby technorattanowe meble nienagannie się prezentowały, to raz na jakiś czas przetrzeć ich powierzchnię wilgotną ściereczką. Co więcej, zestaw może przezimować bezpośrednio na zewnątrz przykryty jedynie lekkim pokrowcem.

W katalogach czołowych marek wyposażenia outdoorowego znajdziesz technorattanowe narożniki o modułowej budowie, zgrabne sofy, miękkie fotele, luksusowe leżanki. Meble łączą w sobie doskonały, atrakcyjny wygląd z wysokim komfortem użytkowania.

meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-bordeaux

Ekologiczne rozwiązania

Szukasz mebli przyjaznych środowisku naturalnemu? Wybierz technorattan! Podczas produkcji plecionych mebli i dodatków nie wydzielają się żadne toksyczne związki. Meble wyplatane z syntetycznej plecionki charakteryzują się nieprzeciętnie długą żywotnością. Zniszczone krzesła czy stoliki mogą zyskać drugie życie w procesie recyklingu.

meble-ogrodowe-filip meble-ogrodowe-filip meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-leonardo