Meble z aluminium – moda na minimalizm

Szukasz mebli, które podkreślą charakter ogrodu starannie urządzonego według najświeższych trendów? Odpowiedzią na potrzeby trendsetterów pragnących stworzyć ekskluzywną, funkcjonalną strefę wypoczynkową wokół domu są meble z aluminium. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej propozycjom prezentowanym w katalogu marki Zumm. Jakie meble szczególnie mocno przykuły naszą uwagę? Sprawdź!

ARONA – odrobina luksusu na co dzień

Eleganckie meble wypoczynkowe w ogrodzie? Dlaczego nie! Ustawiając w sercu ogrodu meble ARONA, stworzysz atrakcyjną, komfortową strefę, gdzie będziesz mógł delektować się latem w towarzystwie najbliższych. Narożnik ARONA zachwyca nie tylko dopieszczoną estetyką i wygodą, ale również funkcjonalnością. Dzięki nowoczesnej, modułowej konstrukcji możesz zmieniać formę mebla poprzez zmianę konfiguracji jej części i dopinanie podłokietników. Kilka szybkich ruchów wystarczy, aby przestronny narożnik zmienić w komplet foteli!

Mówiąc o walorach mebli z aluminium, nie sposób nie wspomnieć o ich jakości. Metalowa, antykorozyjna konstrukcja malowana proszkowo jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Metalowy stelaż kanapy ARONA wzbogacony jest poduszkami zabezpieczonymi poszwami z tkaniny Olefin 300g/m² o hydrofobowej powierzchni.

zestaw-ogrodowy-arona

Meble TOLEDO – jadalnia na świeżym powietrzu

Szykowne, komfortowe, trwałe i funkcjonalne… Oto meble ogrodowe z linii TOLEDO! Komplet składający się z dużego, rozkładanego stołu i ośmiu wygodnych foteli zachwyci każdego zwolennika sobotnich imprez na świeżym powietrzu. Możesz mieć pewność, że meble TOLEDO ugoszczą nawet liczną grupę przyjaciół, którzy wpadną na grilla.

meble-ogrodowe-toledo-ii meble-ogrodowe-toledo meble-ogrodowe-toledo meble-ogrodowe-toledo