Komplety meblowe na taras – co wybrać?

Zaprojektowanie wygodnego tarasu jeszcze nigdy nie było tak proste. Olbrzymi wybór mebli ogrodowych sprawia, że możemy wykreować przestrzeń idealnie dopasowaną do naszych oczekiwań. Jakie meble proponują nam najlepsi projektanci? Jakie są ich zalety?

Meble modułowe – ciekawa koncepcja dla tarasu

Nie ma obecnie ciekawszej opcji na aranżację przydomowego tarasu niż wykorzystanie funkcjonalnych mebli modułowych. Kolekcje takie składają się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane osobno lub też łączone ze sobą. Daje to wiele możliwości aranżacji oraz dostosowania przestrzeni do aktualnych potrzeb. Atutem mebli modułowych jest ich niska waga – przenoszenie i podnoszenie elementów kompletu nie jest problemem. Jest to zasługą zastosowania wysokiej jakości konstrukcji aluminiowych, dodatkowo zabezpieczonych przed wilgocią i korozją.

Meble z naturalnego rattanu

Meble rattanowe są jednymi z najbardziej pożądanych – są eleganckie, doskonale wpisują się w najnowsze trendy, tworzone są zgodnie z potrzebami klientów. Rattan wykorzystywany do produkcji mebli tego typu pozyskiwany jest z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że nie jest degradowane środowisko naturalne. Meble rattanowe doskonale sprawdzą się w przestrzeniach aranżowanych w stylu boho, jak również w ogrodach rustykalnych.

Funkcjonalne komplety technorattanowe

Meble technorattanowe są najchętniej kupowanymi meblami zarówno do ogrodów, jak i na tarasy czy na balkony. Nowoczesne meble tego typu odznaczają się wysoką trwałością, odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieni UV. Atutem kolekcji technorattanowych jest bez wątpienia fakt, że są one niezwykle rozbudowane. Oznacza to, że możemy tworzyć własne, autorskie kolekcje, dopasowane do naszych potrzeb. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów, co pozwala na ciekawe aranżowanie przestrzeni wypoczynkowych.