Dodatki do nowoczesnego ogrodu

Ważnym elementem każdej aranżacji ogrodowej są dodatki, dzięki którym zewnętrzna strefa może odkryć przed nami cały swój potencjał. Jakie akcenty dekoracyjne i sprzęt będą mile widziane w Twoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje!

Parasole Platinum

Żar lejący się  z nieba daje Ci się we znaki? Zapanować nad pogodą pomoże Ci solidny parasol marki Platinum. Modele proponowane przez holenderskiego producenta charakteryzują się solidną konstrukcją i zaawansowaną regulacją. Wybrane modele możesz pochylać w dwóch płaszczyznach i obracać o 360 stopni, zacieniając każdy zakamarek bez konieczności przesuwania całej konstrukcji. Wielkość czasz imponuje! Możesz mieć pewność, że efektowny, duży parasol sprawdzi się nawet na bardzo rozległej przestrzeni.

parasol-ogrodowy-voyager

Lampki solarne

Niewielkie, starannie rozłożone na posesji lampki solarne subtelnie rozjaśnią wieczorny mrok, podkreślą misterne kompozycje roślinne, ułatwią poruszanie się po działce po zmroku. Nowoczesne urządzenia są bezobsługowe. Dzięki czujnikom zmierzchowym włączają się dokładnie wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba, a zasilane są tym, czego w ogrodzie jest pod dostatkiem – promieniami słonecznymi.

lampa-solarna

Rattanowe lampiony

Kochasz delektować się widokiem rozgwieżdżonego nieba z perspektywy swojego tarasu? Wszystkim romantykom polecamy lampiony wyplatane ręcznie z rattanu. Efektowne, ażurowe dodatki ze świecą w środku sprawią, że na zewnątrz zapanuje intymna atmosfera sprzyjająca długim rozmowom do późnej nocy.

lampa-bambusowa-toulouse

Promiennik gazowy

Promienniki gazowe są nowoczesnymi urządzeniami emitującymi przyjemne ciepło.  Wieczorny chłód już nigdy nie zakłóci relaksu w ogrodzie. Aby podgrzać atmosferę, wystarczy jedynie włączyć promiennik.

promiennik-gazowy-hekla