Zadaszony taras – galeria najciekawszych inspiracji

Nie ma lepszego miejsca na letni wypoczynek i relaks niż zadaszony taras – galeria inspiracji została przygotowana specjalnie z myślą o wymagających użytkownikach. Nowoczesne pergole ogrodowe zaskoczą nas linią, materiałami oraz funkcjonalnością i pozwolą cieszyć się każdą chwilą na świeżym powietrzu.

Zaprojektuj zadaszony taras – galeria inspirujących pomysłów

Zadaszenie tarasu to nic innego jak nowoczesna pergola wznoszona na aluminiowych elementach malowanych proszkowo. Na szczycie pergoli znajduje się ruchomy dach: może być on wykonany z tkaniny poliestrowej lub też z aluminiowych listew poruszających się wokół własnej osi. Dzięki możliwości regulowania pozycji dachu użytkownicy sami decydują o tym, jak wiele światła wpada na taras. Nasza galeria pozwoli zaprojektować zadaszony taras ze smakiem i zgodnie z najnowszymi trendami!

Nowoczesny zadaszony taras – galeria z ciekawymi rozwiązaniami

Szukając inspiracji na zadaszony taras warto skorzystać z naszej galerii – prezentujemy nie tylko najnowsze, ale i najciekawsze rozwiązania, które z pewnością pozwolą na podniesienie komfortu podczas wypoczynku w ogrodzie. Zadaszenie nie nagrzewa się, przez co w cieniu pergoli panuje chłód.