Jaki taras w domu jednorodzinnym okaże się najlepszy?

Trudno wyobrazić sobie nowoczesny dom bez dodatkowego, zewnętrznego pokoju – tarasu. Jaki taras w domu jednorodzinnym spełni oczekiwania wszystkich domowników? Sprawdź!

Jaki taras w domu jednorodzinnym zapewni warunki do rodzinnej integracji?

meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii

Zastanawiasz się, jaki taras w domu jednorodzinnym będzie dla was najlepszy? Prostym sposobem na dodanie atrakcyjności zewnętrznej strefie jest ustawienie w sercu aranżacji kompletu składającego się z solidnego, dużego stołu oraz krzeseł. Obok warto znaleźć miejsce na wolnostojącego grilla zasilanego gazem. Tak zaaranżowany  taras będzie sprzyjał wspólnemu spędzaniu czasu w rodzinnym gronie.

Kącik relaksu

meble-ogrodowe-coria-i meble-ogrodowe-coria-ii zestaw-ogrodowy-grado zestaw-ogrodowy-grado

Taras w domu jednorodzinnym powinien nie tylko sprzyjać rodzinnej integracji, ale również stwarzać warunki do spokojnego odpoczynku oraz umilać letni czas dzieciom. Doskonałym uzupełnieniem jadalnianego kompletu będzie więc sofa, na której dorośli będą mogli wypić kawę oraz huśtawka dającą ogromną frajdę dzieciom. Doskonałą alternatywą dla klasycznych huśtawek są jednoosobowe, podwieszane fotele wypełnione miękką poduszką. Pamiętaj o tym, że meble tapicerowane są szczególnie narażone na działanie zmiennych warunków pogodowych. Aby nowe wyposażenie jak najdłużej zachowało nienaganną formę, wybierz komplet wyprodukowany z materiałów o podwyższonej odporności na wilgoć i zabrudzenia.

Dekoracje

zadaszenie-tarasowe-perara- zadaszenie-tarasowe-perara- zadaszenie-tarasowe-perara- zadaszenie-tarasowe-perara-

Ostatnim etapem urządzania tarasu jest skompletowanie dodatków. Taras będzie funkcjonalny niezależnie od pory, jeśli wzbogacisz go o odpowiednie oświetlenie (najlepszym wyborem będą ekologiczne lampy solarne). Warto znaleźć miejsce na solidny parasol przeciwsłoneczny o dużym zasięgu. Możesz iść o krok dalej i zastąpić parasol innowacyjną, całoroczną pergolą.